Skip to main content

Gazeta celsi shtepi me qera tirane

Pathfinder: Wrath of the Righteous Mythic Path Guide

gazeta celsi shtepi me qera tirane Jepet me qera Apartament Jul 06, 2020 · Përmbledhja javore Çelësi: Pozicion Office Manager, Dupleks në Tiranë, Kondicioner Vaillant, e të tjera. Botuar më 02/11/2021. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: Nov 10, 2020 · Gazeta Çelësi, e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike që të ka shoqëruar kudo dhe për çdo gjë në Shqipëri këto 22 vite, është sot edhe platforma online dhe portali më i madh i njoftimeve në botën shqiptare për shtëpi në shitje, apartamente në shitje, shtëpi me qera e apartamente me qera. 25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh . Aug 03, 2020 · Jepet me qera Apartament 1+1 i ri afër Liqenit. ly/3dbOQSx. 000,00. al. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: Nov 06, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Jan 27, 2019 · Gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane. Shtepi me qera tirane - Bllok, Tirane, 100 M2, 600 euro: Gazeta njoftime falas shtepi me qera 21 dhe me cmime okazion. Lexime. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe Nov 05, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartament 2+1 me qira ne ‘’Selitë’’. com shtepi me qera jepet me qera gazonjere me qera shtepi ne shitje shtepi me qera shkoder gazeta celsi online. Oct 07, 2021 · SHTEPI NE SHITJE - RRUGA VIKTOR EFTIMIU. SHTEPI ME QERA TIRANE - BLLOK. dreamalbania. *Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane Online 78 lexues | 38 njoftime ne pritje *Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM. Aug 17, 2020 · Jepet me qera 2+1 te Rr. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. Featured. Dec 02, 2016 · Shtepi me qera ne Tirane. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makina në shitje dhe mobiljeve për shtëpi. 2463. 290,00 euro. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE . Lek 5. Shtepi me qera Ditore. gazeta celesi shtepi me qera. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: Nov 04, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Njoftime falas eshte Jan 27, 2019 · Shtepi me Qera (40019) Shtepi ne Shitje (25581) Ambjente Biznesi me Qera (16634) Ambjente Biznesi ne Shitje (6959) Imobiliare-gazeta celsi shitje shtepish ne tirane . Jeni te interesuar? Klikoni ketu 👉🔗 https://bit. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: Shtëpi me qera Jepet me qera Apartament 1+1, 75 metra katrorë Çmimi: 400 euro/muaj Adresa: Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji Kontakt: 067 40 50 170 Për shtëpi të tjera me qera klikoni Gazeta Celesi. Gjithashtu ju mund te gjeni fuoristrada makina me qera per dasma . Apartamenti perbehet nga dhoma gjumit, soxhiorno, tualete, 2 kondicioner, ballkone. Jan 27, 2019 · gazeta celesi shtepi me qera per studente tirane. Për më shumë informacion, klikoni linkun e pronës. pin. 1 95 m. Jepet me qera Apartament 1+1 i ri, siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensore, orjentimi me diell, mobilim bashkohhore, Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara te qytetit, afer Liqenit artificial. më shumë. 8 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane 1 95 m; Lek 4. , 59 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e rikonstruktuar. Posted by Stilltoni at 6:59 AM No comments: Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 130 m² 600 Euro (Rezidenca Kodra e Dielit 1)Last Post ByAnisa KabashiShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage03. Lek 4. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gazeta celesi shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Kjo është rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gazeta celesi shtepi me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Dergo Mesazh. Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1. Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. , 100 M2, Property ID : 42211148 www. FUTURE HOME Real Estate. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m² 1. Oct 30, 2021 · Jepet me qera apartament 1+1, Rruga e Kavajës, 77 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, e shtruar me pllaka, tualet me dritare, kondicioner . Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie bashkë me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe një Ballkon. Shto në listën e krahasimit. Jepet me Qera Vile 3-Kateshe, Me Siperfaqe totale 275. RR. Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartament i sapo rikonstrukturuar, ne pallat pa ashensor, I pajisur me hipoteke. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera tirane" Sort by: Add to Favorites. Sponsorizuar. Shtepi me qera tirane - prane globit, Tirane, 65 M2, 400 euro: Listings by the gazeta celesi shtepi me qera tirane tag was found 13300 times. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri . Compare Search ( Please select at least 2 keywords ) Most Searched Keywords. Description of the listing with the tag "gazeta celesi shtepi me qera tirane" Sort by: Shtepi ne shitje ne tirane. 1 për te kërkuar prona. Shtoje tek te preferuarat. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. 4 DESHMORET, 100m mbi gjimnazit Partizanit, pallati 185 |115 M2 | 35. 000 lekë. gazeta celsi shtepi me qera 1 1. Mbi 60 000 njoftime. Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Keywords: makina ne shitje, shtepi, kerkoj pune, oferta, marr me qera, gazeta celsi, me qira, njoftime pune, apartamente ne tirane, celesi Oct 06, 2020 · Selite, Tirana, Tirana, Albania - Harta. Hene, 27 Shtator, 2021. Gjithashtu ju mund te gjeni fuoristrada makina me qera per dasma Nov 04, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. 000 Euro. Ndodhet në katin e III-të, me një sipërfaqe prej 87 m2. 5 m², 85m² kati 1, 95m² kati 2, 95m² kati 3, Vila eshte e Rinovuar me punime Cilesore, Pozicionim strategjik, e 1. Shtepi me qera tirane - Bulevardi Zogu i 1, prane Qendres, 100 M2, 400 euro: Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK 500 m² 2. Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makinave dhe mobiljeve për shtëpi. “4 Dëshmorët” Jepet me qera 2+1, 115 M2, kati 3, bosh, k/bufe, holli i madh, 2 tualete. 0693413232. 500,00. Add to Favorites. 2021, 13:14Anisa Kabashi. Online 390 lexues | 29 njoftime ne pritje. Botuar më 01/11/2021. prona te patundshme > Apartamente 1+1 & Garsoniere. Shtepi me qera tirane - Ali Demi, Tirane, 85 M2 Oct 09, 2021 · Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. prane ere | 59 M2 | 67. 34 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 2+1 Bosh Me Qira 818-5d 500 €. 500 Euro (Berzhite) (2500, Durres) (ka foto) - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera. Me Qira 1117-1d 400 €. 450,00 euro/muaj. Botuar më 05/11/2021. SHTEPI ME QERA TIRANE - ALI DEMI. 33. June 19, 2020 ·. 11. Raporto tek stafi. Siperfaqja e brendshme eshte 120. al Nr. Oct 30, 2021 · Jepet apartament 2+1 me qera, siperfaqja 100 m², pallat i ri, kat i 2, me ashensor, bosh vetem me k/bufe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim, ballkon, korridor. Të ngelet veç të kërkosh atë që do. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Cmimi 290 euro. gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane Online 75 lexues | 66 njoftime ne pritje *Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM *Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj! Nov 04, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. prona te patundshme > Apartamente 2+1. Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte. 200,00 euro APARTAMENT ME QERA - LIQENI THATE Ne Lunder, 1 km larg Qenderes Tregetare Teg jepet me qera apartament me siperfaqe 60m², 1+1 bosh ose i mobiluar, i ndodhur ne katin e 1 te nje vile. Vlerësimi0 / 5. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur! Shtepi me qera ne tirane 1+1 gazeta celsi. Online 640 lexues | 20 njoftime ne pritje. Marte, 28 Shtator, 2021. 500,00 . 24 hour post office ga 1 . Te perfshira ne cmim jane interneti dhe uji. Nëse jeni të interesuar për pronën, kontaktoni 0682531225. 3 njoftime për secilën kategori. *Vendosni celularin Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe pa agjensi 200 mije garsoniere 1+1 tregu elektrik kafe flora pogradec 1+1 yzberisht kodra e diellit 2+1 bosh prane uet kompleksi grand selite e vogel rruga bardhyl qyteti i nxenesve maj 202+1 xhamlliku shtepi 150 mij lek shtepi private paskuqan 100 mij lek pallatet e verdha rruga burgut 150 mij lek fiori di bosco mangalem Jun 22, 2020 · Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. 200 Euro (Vasil Shanto) (Vasil Shanto, Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe Shpi. Nov 05, 2021 · Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Listings by the gazeta celesi shtepi me qera tirane tag was found 13300 times. Shtoje tek te preferuarat Dec 02, 2016 · Shtepi me qera ne Tirane. com DA: 21 PA: 48 MOZ Rank: 71. Njoftimefalas. gazeta celsi shtepi me qera tirane